Ady Endre 2 műve: Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben.; Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp.,én., Athenaeum, 200 p. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott borítóval. + Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár. Bp., 1920, Athenaeum, IV+4+33 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos, gyűrött borítóval.
Ady Endre 3 műve: Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói kopott papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, számos bejegyzéssel, névbejegyzéssel, firkával.; Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, ketté szakadt, sérült papír védőborítóval.; Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus, 176 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel. Számozatlan példány.;
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei I-II. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, lapok kijárnak, viseltes állapotban.
Fischer Sándor: Petőfi élete és művei. Bp., 1890, Grill Károly. Kiadói díszes, festett Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. jó állapotban.
Petőfi költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros Közönsége. Bp., 1922, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t. + XII+1+626 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.