Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Ujabb karcolatok. [Modern Könyvtár.] Bp.,[1914],Athenaeum, 122+3 p. Első kiadás. Korabeli modernista díszítésű egészvászon-kötésben.
18974.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. A borító rajza Molnár C. Pál (1894-1981) Bp., 1916, Légrády-ny., 46 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
18975.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Találkozás egy fiatalemberrel. Modern könyvtár 314-315. sz. Bp.,[1913],Athenaeum, 60+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
18976.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karinthy Frigyes: Holnap reggel. (Tragikomédia három felvonásban). Modern Könyvtár 85-89. Békéscsaba, 1916, Tevan, 120 p. Első kiadás! Kiadás papírkötés, sérült, szétvált gerinccel, a hátsó borító leszakadt, sérült.
18977.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Írta... Színházi karikatúrák. Bp.,[1924],Kultura, 93+3 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, a végén néhány sérült lappal és szakadozott lapszélekkel.
18978.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Mennyei riport. Bp., 1958., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.
18979.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olajban. A Toll Mesterei. Békéscsaba,[1926], Tevan, 205+2 p. Első kiadás! Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, hiányzó hátsó szennylappal.
18980.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Lepketánc. Fantasztikum egy felvonásban. Bp.,(1927), Athenaeum, 56 p. Kiadói papírborítóval, felvágatlan példány.
18981.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Így láttátok ti. A háborús irodalom karrikatúrája. A borító Biró Mihály munkája. Bp.,1917, Dick Manó, 212+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel, névbejegyzéssel.
18982.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eladó az egész világ. Képes és (képtelen) hirdetéstörténet. Szerk.: Szokács Eszter. Bp., 1994, AB OVO. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18983.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18984.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ady Endre összes költeményei sorozat 8 kötete. Bp.,én., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötések.
18985.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF