Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

19022.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. Bp.,[1934.],Nyugat, 190 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
19023.

Rufpreis:
2 400 HUF

19024.

Rufpreis:
3 000 HUF

19025.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móricz Zsigmond: Míg új a szerelem Első kiadás (Bp.), 1938. Athenaeum. 332p. Aranyozott, kiadói vászonkötésben, foltos, sérült gerinccel
19026.

Rufpreis:
1 600 HUF

19027.

Rufpreis:
1 800 HUF

Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.
19028.

Rufpreis:
2 400 HUF

Shakespeare összes művei 1-2. köt. Bp., 1964., Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói a régi Londont ábrázoló illusztrált kiadói kartontokban.
19029.

Rufpreis:
2 400 HUF

A magyar irodalom története. Képes díszmunka két kötetben. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1899, Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, kihajtható mellékletekkel. Kiadói gazdagon aranyozott félbőr kötésben kis kopással, első előzéklap kissé sérült, de összességében jó állapotban
19030.

Rufpreis:
2 800 HUF

Arany János összes munkái. III. kötet / 2. kötet. Elbeszélő költemények. + IV. Kötet / 3 kötet: Elbeszélő és elegyes költemények Bp., 1884,88. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott félbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Egyik gerinc erősen sérült foltos, másik kissé deformálódott, néhány lapon sérülések
19031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Hajós Kornél. Bp., én., Népszava, (Világosság-ny.) Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé sérült gerinccel, szép állapotban. + Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Molnár János. Bp., én., Révai Testvérek. Klasszikus regénytár. Kiadói illusztrált papírkötés (Pálla Jenő), kissé foltos és kissé sérült gerinccel, borítók hátoldala kissé foltos.
19032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arató András: MIX túra - Utazások testben vagy lélekben Bp., 2010, Kossuth. 279 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19033.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF