Shakespeare összes művei 1-2. köt. Bp., 1964., Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói a régi Londont ábrázoló illusztrált kiadói kartontokban.
A magyar irodalom története. Képes díszmunka két kötetben. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1899, Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, kihajtható mellékletekkel. Kiadói gazdagon aranyozott félbőr kötésben kis kopással, első előzéklap kissé sérült, de összességében jó állapotban
Arany János összes munkái. III. kötet / 2. kötet. Elbeszélő költemények. + IV. Kötet / 3 kötet: Elbeszélő és elegyes költemények Bp., 1884,88. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott félbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Egyik gerinc erősen sérült foltos, másik kissé deformálódott, néhány lapon sérülések
Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Hajós Kornél. Bp., én., Népszava, (Világosság-ny.) Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé sérült gerinccel, szép állapotban. + Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Molnár János. Bp., én., Révai Testvérek. Klasszikus regénytár. Kiadói illusztrált papírkötés (Pálla Jenő), kissé foltos és kissé sérült gerinccel, borítók hátoldala kissé foltos.