Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Willi Butollo: A szorongás - erő. Útmutató a szorongás legyőzéséhez. Ford.: Lugossy Gyula. Bp., 1996, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19010.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tar Sándor: Szürke galamb. (Bűnregény). Bp., 1996, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19011.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az örök Elektra. Három évezred drámái. Vál.: F. Csanak Dóra. Ford.: Devecseri Gábor et al. Rónay György utószavával. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadó nyl-kötés, jó állapotban. Számozott (244./700) példány.
19012.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kroó András: Az üdvösség bárkája. A szerző, Kroó András (1958-) rendező, író által Schéner Mihály (1923-2009) Kossuth-díjas magyar festő, grafikus, szobrász, keramikus DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Cserépfalvi-Seneca. Kiadói papírkötés. A tételhez tartozik: Ismeretlen levele Schéner Mihályhoz 1998-ból, Schéner budapesti születésnapi ünnepsége ügyében. Két kézzel írt oldal.
19013.

Rufpreis:
2 800 HUF

19014.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Huttkay Lipót: Pázmány Péter magyar irodalmi szempontból. Bölcselet - doktori értekezésül. Eger, 1897, Érsek Lyceum, 49+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel.
19015.

Rufpreis:
2 400 HUF

19016.

Rufpreis:
2 000 HUF

19017.

Rufpreis:
2 000 HUF

Garády Viktor: Tengerparti séták. Bp., 1931, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 239 +(1) p. A fejezetek elején és végén szép könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopással.
19018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balázs István (szerk.): Már megint egy új lap! 1988-tól az EU-ig első évfolyam első számok tükrében. Debreczeni József és Kéri László tanulmányával. Kéri László (1951-) politológus, szociológus által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! Bp.,2004, Animus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19019.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sand, [George] György: Leoni Leó. Beszély. Ford.: Visi Imre. Bp., 1878, Franklin-Társulat, 203+(3) p. Korabeli félbőr-kötésben, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
19020.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pilinszky János összegyűjtött versei. Szerk., sajtó alá rendezte és utószóval ellátta: Jelenits István. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincnél kisebb folttal.
19021.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF