https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
1
19106.

Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT  Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
1
19107.

Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
1
19108.

Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Voznyeszenszkij: Óza. Bp., 1967., Helikon. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.
1
19109.

Voznyeszenszkij: Óza. Bp., 1967., Helikon. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben
1
19110.

Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Guido da verona: Yvelise. Budapest., én. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
1
19111.

Guido da verona: Yvelise. Budapest., én. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
1
19112.

Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.
1
19113.

Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
19114.

Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19115.

Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gonda Béla, ifj.: A régi világ szellemes asszonyai. Írta és az Urániában előadta: - - . Bp., [1923], a szerző kiadása ("Élet"-ny.), 100 p. Átkötött félvászon-kötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19116.

Gonda Béla, ifj.: A régi világ szellemes asszonyai. Írta és az Urániában előadta: - - . Bp., [1923], a szerző kiadása ("Élet"-ny.), 100 p. Átkötött félvászon-kötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
1
19117.

Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse