https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 278
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2971514
19094
450
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2948050
19095
450
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Flóris József: Tetők felett. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Rajkai Lajos. Kiadói papírkötés, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
2812383
19096
450
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 2804251
19097
450
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
2803640
19098
450
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sándor Pál: Filozófiai lexikon 1-4. füzet. Bp.,1941, Faust. Nem teljes. Kiadói papírkötésben, részben felvágatlan lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2637209
19099
450
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth Júlia - Kerényi Ferenc: Vörösmarty Mihály a polgári méltóság romantikus költője. A kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály emlékmúzeum. Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2639844
19100
450
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói félvászon kötés. Foltos, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal. Tulajdonosi bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2638562
19101
450
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya.
Das Lot is nicht erreichbar
2638537
19102
450
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2586127
19103
450
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bódás János: Gyalogút. - - versei. [Bp.], 1940., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2639426
19104
450
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Vuk. Bp., 1975. Móra. Harmadik kiadás. Balogh Péter rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2636243
19105
450
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse