Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Selmeci György: Írott Munkák. Bp., 1997, Eper Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
19145.

Rufpreis:
1 800 HUF

Talabér György: Böngészet a franczia szépirodalomból magyar hölgyeink számára. I-II. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1862-1863, Osterlamm Károly, (4)+140 p., (6)+172+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
19146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Buzás Viktor: A magyar föld meséje. Ifj. Kovács János rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. Bp., [1940], Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
19147.

Rufpreis:
1 200 HUF

19148.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Pető Tóth Károly: Hal-álom. A szerző, Pető Tóth Károly (1954-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Cserépfalvi Poétika. Bp.,1994, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, leporelló-szerűen kinyitható lapokkal, kissé foltos, kissé kopott borítóval. A szerző által aláírt, (számozott példány? Készült 101 számozott példányban.)
19149.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19150.

Rufpreis:
1 600 HUF

19151.

Rufpreis:
1 600 HUF

19152.

Rufpreis:
1 200 HUF

19153.

Rufpreis:
1 000 HUF

19154.

Rufpreis:
1 000 HUF

19155.

Rufpreis:
1 200 HUF

Újvári Erzsi: Csikorognak a kövek. A szerző lánya, Barta Zsuzsa (1924-1992) színházi rendező, főiskolai tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Barta Zsuzsa névjegykártyájával. A szöveggondozás és az utószó Kálmán C. György munkája. Bp., 1986., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Újvári Erzsébet (Kassák Erzsébet, 1899-1940) költő, újságíró. Barta Sándor (1897-1938) író felesége, Kassák Lajos (1887-1967) író húga.
19156.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF