Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 312 p. Teljesen átdolgozott harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval.
18938.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyalui Farkas: Legkedvesebb könyveim. Összegyűjtötte: - -. Bp., én., Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
18939.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wass Albert: Farkasverem. Bp.,1935., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18940.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Halhatatlan élet. Regény. Remekírók sorozata. Buenos Aires, 1971, Editoral Transsylvania. Emigráns kiadás. Bibliofil aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
18941.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erdély, ahogy mi láttuk. Bp., 1937., (Sylvester-ny.), 44+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18942.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. I-II. kötet. [Egybekötve.] Pest, 1866, Hartleben, 172+2+173 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy-két foltos lappal.
18943.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyarországi madárijesztők. Hatvany Lajos Múzeum Füzete No. 10. Békéscsaba, 1981., Kner-ny. Benne Tandori Dezső: Riasztó jelek c. versével. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
18944.

Rufpreis:
4 000 HUF

Passuth Krisztina: Tranzit. Tanulmányok a kelet-közép-európai avantgarde művészet témaköréből. Bp., 1996, Új Művészet Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!
18945.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gyurkovics Tibor: Ballada a rendszerváltásról. Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Kairosz. Kiadói papírkötés.
18946.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reményik László: Feketeleves. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
18947.

Rufpreis:
3 000 HUF

Náray Tamás: Anyám szerint. Bp., 2022, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18948.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kassák Lajos: Tisztaság könyve. Sík Csaba: Kassák két évtizede. Bp., 1987., Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötések, kiadói papírmappában.
18949.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF