Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2898793
11388
447
Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
2931255
11389
447
4 db Karlovy Vary porcelán kúrapohár. Jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 15 cm
2938976
11390
447
5500
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
2773259
11391
447
Schimding váza és tányér, jelzett, matricás porcelán, m: 12cm, d: 19 cm 2773294
11392
447
2425572
11393
447
Virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró lepattanással, 13x7,5x9,5 cm 2901995
11394
447
Ilmenau porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm 2895165
11395
447
cca 1930 Cseh porcelán kínáló, virágmintás, domború mintás, kis kopásokkal, jelzéssel, d: 31 cm
2895162
11396
447
2200
cca 1840-1895 Waldenburg porcelán kínáló zöld peremfestéssel, kopásokkal, jelzéssel, d: 31,5 cm
2923760
11397
447
Jelzés nélkül: klasszicista porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopással 9 cm
2925342
11398
447
Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm
2926121
11399
447
2 db régi fajansz bögre. Aranyozott festett, kis kopásokkal 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF