Porzellan

Zahl der Lose: 352

Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
11388.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

4 db Karlovy Vary porcelán kúrapohár. Jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 15 cm
11389.

Rufpreis:
2 400 HUF

Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
11390.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11391.

Rufpreis:
4 000 HUF

11392.

Rufpreis:
4 000 HUF

11393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ilmenau porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm
11394.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Cseh porcelán kínáló, virágmintás, domború mintás, kis kopásokkal, jelzéssel, d: 31 cm
11395.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1840-1895 Waldenburg porcelán kínáló zöld peremfestéssel, kopásokkal, jelzéssel, d: 31,5 cm
11396.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jelzés nélkül: klasszicista porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopással 9 cm
11397.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm
11398.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db régi fajansz bögre. Aranyozott festett, kis kopásokkal 8 cm
11399.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF