Porzellan

Zahl der Lose: 352

Vohenstrauss porcelán halas kínáló készlet 6+1 db Mindegyik más mintás Matricás, jelzett, apró kopássokkal.
11412.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db cseh Alt Wien mokkás csésze antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással
11413.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Rosenthal leveses tál. Aranyozott, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11414.

Rufpreis:
5 000 HUF

Miskolci fajansz tényér. Jelzett, XIX. sz. kis mázhibával. d: 22 cm
11415.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Rosenthal áttört kínáló tál.Matricás, jelzett,kis 25 cm
11416.

Rufpreis:
5 000 HUF

Japán mintás porcelán mokkás készlet 4 csésze, 4 aljjal. Kézzel festett, jelzés nélkü, hibátlan
11417.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal Austria fedeles kínáló edény. Matricás, jelzett, hibátlan. 15 cm
11418.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nymphenburg R Sieck jelzéssel. Kínáló tálca. Matricás, jelzett, kis anyaghibával 40x24 cm
11419.

Rufpreis:
4 000 HUF
19

Alföldi porcelán pálinkás készlet. 6 + 1 db-os. Matricás, jelzett, hibátlan
11420.

Rufpreis:
2 400 HUF

Waldershof Bavaria porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, mázhibával. 33 cm
11421.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kínai porcelán kézzel festett mokkás csésze, aljjal Jelzett
11422.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Árnyképes porcelán mokkás csésze. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással
11423.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF