Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2962593
11412
447
Vohenstrauss porcelán halas kínáló készlet 6+1 db Mindegyik más mintás Matricás, jelzett, apró kopássokkal. 2961075
11413
447
4 db cseh Alt Wien mokkás csésze antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással 2961135
11414
447
Rosenthal leveses tál. Aranyozott, jelzett, hibátlan d: 30 cm
2961130
11415
447
Miskolci fajansz tényér. Jelzett, XIX. sz. kis mázhibával. d: 22 cm 2961128
11416
447
Rosenthal áttört kínáló tál.Matricás, jelzett,kis 25 cm 2961093
11417
447
Japán mintás porcelán mokkás készlet 4 csésze, 4 aljjal. Kézzel festett, jelzés nélkü, hibátlan 2961088
11418
447
Royal Austria fedeles kínáló edény. Matricás, jelzett, hibátlan. 15 cm
2961148
11419
447
Nymphenburg R Sieck jelzéssel. Kínáló tálca. Matricás, jelzett, kis anyaghibával 40x24 cm 2959378
11420
447
Alföldi porcelán pálinkás készlet. 6 + 1 db-os. Matricás, jelzett, hibátlan 2962776
11421
447
Waldershof Bavaria porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, mázhibával. 33 cm 2963661
11422
447
2 db kínai porcelán kézzel festett mokkás csésze, aljjal Jelzett
2963729
11423
447
Árnyképes porcelán mokkás csésze. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF