Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931036
11533
447
30000
Zsolnay Pompadour mintás kompótos készlet, 7 db, jelzéssel, hibátlan, d: 13 cm, 25 cm
2935188
11534
447
28000
Zsolnay lila virág mintás teás készlet. Hat személyes, matricás, jelzett, hibátlan 2945245
11535
447
36000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, mázrepedéssel, m: 29,5 cm
2845841
11536
447
48000
2960260
11537
447
50000
Világító katicabogár japán szusizó és teás készlet 9 személyes. Nagyon sok részes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással.
2955890
11538
447
40000
Royal Dux legyezős hölgy, ritka lilás színű szoknyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
2955898
11539
447
Royal Dux esernyős hölgy zöld ruhában, festett biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
2955903
11540
447
Royal Dux táncospár, biszkvit porcelán, jelzéssel, férfi keze sérült, m: 22,5 cm 2955842
11541
447
Royal Dux kékvirágos serlegváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2955914
11542
447
Royal Dux Alexandra porcelán falióra, jelzéssel, hibátlan, matricás, d: 24 cm 2955912
11543
447
Royal Dux mandolinos hölgy, biszkvit porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 21,5 cm
2955839
11544
447
Royal Dux vadászkorsó pár, jelzett, hibátlan, körben vadászjelenetekkel díszített, kézzel festett, m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF