Porzellan

Zahl der Lose: 352

Zsolnay Pompadour mintás kompótos készlet, 7 db, jelzéssel, hibátlan, d: 13 cm, 25 cm
11533.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay lila virág mintás teás készlet. Hat személyes, matricás, jelzett, hibátlan
11534.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, mázrepedéssel, m: 29,5 cm
11535.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11536.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Világító katicabogár japán szusizó és teás készlet 9 személyes. Nagyon sok részes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással.
11537.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Royal Dux legyezős hölgy, ritka lilás színű szoknyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11538.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Royal Dux esernyős hölgy zöld ruhában, festett biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
11539.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Royal Dux táncospár, biszkvit porcelán, jelzéssel, férfi keze sérült, m: 22,5 cm
11540.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Dux kékvirágos serlegváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11541.

Rufpreis:
12 000 HUF

Royal Dux Alexandra porcelán falióra, jelzéssel, hibátlan, matricás, d: 24 cm
11542.

Rufpreis:
8 000 HUF

Royal Dux mandolinos hölgy, biszkvit porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 21,5 cm
11543.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Dux vadászkorsó pár, jelzett, hibátlan, körben vadászjelenetekkel díszített, kézzel festett, m: 15 cm
11544.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF