Porzellan

Zahl der Lose: 352

Herendi Viktória mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32x26 cm
11194.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, alján masszába nyomott jelzéssel, Ligeti felirattal, minimális kopással, m :35 cm
11195.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi csipkebogyó / hecsedli mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 29 cm
11196.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi porcelán fehér mázas Madonna, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11197.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11198.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, szép állapotban, m:19, h:21
11199.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11200.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi tavaszi virág mintás porcelán süteményes készlet. Hiányos. 5 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 19 cm, 26 cm
11201.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm
11202.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11203.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi porcelán feszület előtt imádkozó lányka, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11204.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi nagy méretű pur-pur Apponyi mintás, háncs nyomott váza, kopásokkal, jelzett. m: 23cm
11205.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF