Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2961156
11194
447
24000
Herendi Viktória mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32x26 cm 2927618
11195
447
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, alján masszába nyomott jelzéssel, Ligeti felirattal, minimális kopással, m :35 cm 2935147
11196
447
26000
Herendi csipkebogyó / hecsedli mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 29 cm
2961487
11197
447
Herendi porcelán fehér mázas Madonna, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2829570
11198
447
28000
2958204
11199
447
24000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, szép állapotban, m:19, h:21 2940104
11200
447
24000
2962806
11201
447
Herendi tavaszi virág mintás porcelán süteményes készlet. Hiányos. 5 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 19 cm, 26 cm
2945716
11202
447
15000
Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm
2958245
11203
447
Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
2961503
11204
447
Herendi porcelán feszület előtt imádkozó lányka, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2862837
11205
447
Herendi nagy méretű pur-pur Apponyi mintás, háncs nyomott váza, kopásokkal, jelzett. m: 23cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF