Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2961104
11255
447
Zsolnay virágmintás 5 személyes porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kanna fedele ragasztott és lepattanással, egyik csészealjon repedéssel.
2963754
11256
447
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2963750
11257
447
Zsolnay porcelán figura, botot faragó fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 2963200
11258
447
3 db Zsolnay pillangó mintás porcelán vázácska 9 cm, bonbonniere 10x10 cm, tálka 8 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2958177
11259
447
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x10,5 2944822
11260
447
Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2883598
11261
447
2959376
11262
447
Zsolnay art deco mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm 2958456
11263
447
Zsolnay 7 darabos búzavirág mintás tétel: 2 csésze alátéttel, csésze, tejkiöntő, tejszínkiöntő, jelzéssel, hibátlan 2665480
11264
447
Zsolnay "Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
2917536
11265
447
Zsolnay virágmintás váza, mázrepedésekkel, jelzett, m: 17 cm 2945720
11266
447
3 db Zsolnay porcelán tálka, klf mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6 cm, 7 cm, 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF