Porzellan

Zahl der Lose: 352

Zsolnay virágmintás 5 személyes porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kanna fedele ragasztott és lepattanással, egyik csészealjon repedéssel.
11255.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11256.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay porcelán figura, botot faragó fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11257.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db Zsolnay pillangó mintás porcelán vázácska 9 cm, bonbonniere 10x10 cm, tálka 8 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11258.

Rufpreis:
6 000 HUF
15

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x10,5
11259.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11260.

Rufpreis:
5 000 HUF

11261.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay art deco mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm
11262.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay 7 darabos búzavirág mintás tétel: 2 csésze alátéttel, csésze, tejkiöntő, tejszínkiöntő, jelzéssel, hibátlan
11263.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Zsolnay "Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
11264.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virágmintás váza, mázrepedésekkel, jelzett, m: 17 cm
11265.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db Zsolnay porcelán tálka, klf mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6 cm, 7 cm, 11 cm
11266.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF