Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958227
11243
447
15000
Zsolnay virágmintás falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 30,5 cm 2957607
11244
447
24000
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2919539
11245
447
13000
Zsolnay Pompadour tétel: pecsenyés, 6 darab süteményes tányér, 3 csésze 4 alátéttel, jelzettek. Zömmel minimálisan kopottak, egyiken pattanás 2945328
11246
447
24000
Zsolnay bambusz intás süteményes készlet, jelzéssel, minimális kopással, tálca 41x16, d: 17,5 cm 2943388
11247
447
14000
Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, hibátlan 15,5 cm 2943105
11248
447
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm 2945297
11249
447
40000
Zsolnay bambuszmintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, egyik fedő sérült, egyik poháron hajszálrepedés hat személyes. 2931061
11250
447
14000
Zsolnay porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Baráthné), hibátlan m: 27 cm
2931062
11251
447
14000
Zsolnay porcelán virág mintás váza pár. Kézzel festett, jelzett (Tóth L), hibátlan m: 16,5 cm 2935150
11252
447
Zsolnay virág mintás porcelán süteményes készlet. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 25 cm
2958173
11253
447
Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, alján mázrepedésekkel, m: 26 cm 2943155
11254
447
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF