Porzellan

Zahl der Lose: 352

Zsolnay virágmintás falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 30,5 cm
11243.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11244.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay Pompadour tétel: pecsenyés, 6 darab süteményes tányér, 3 csésze 4 alátéttel, jelzettek. Zömmel minimálisan kopottak, egyiken pattanás
11245.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Zsolnay bambusz intás süteményes készlet, jelzéssel, minimális kopással, tálca 41x16, d: 17,5 cm
11246.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, hibátlan 15,5 cm
11247.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm
11248.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay bambuszmintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, egyik fedő sérült, egyik poháron hajszálrepedés hat személyes.
11249.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Baráthné), hibátlan m: 27 cm
11250.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay porcelán virág mintás váza pár. Kézzel festett, jelzett (Tóth L), hibátlan m: 16,5 cm
11251.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay virág mintás porcelán süteményes készlet. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 25 cm
11252.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, alján mázrepedésekkel, m: 26 cm
11253.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm
11254.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF