Porzellan

Zahl der Lose: 352

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 12,5x8,5 cm, keretezve, hibátlan
11304.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 11,5x8,5 cm, keretbe ragasztva, hibátlan
11305.

Rufpreis:
8 000 HUF

11306.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 részes Hollóházi Erika mintás porcelán asztali készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan . Váza 18 cm, tál 19 cm, bonbonniere 16 cm
11307.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi retro mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11308.

Rufpreis:
6 000 HUF

5 db Hollóházi porcelán Magyar Posta emlékkorsó. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11309.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
11310.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
11311.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
11312.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás négyoldalú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
11313.

Rufpreis:
4 000 HUF

11314.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi matyó népviseletes fiú. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm
11315.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF