Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958288
11304
447
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 12,5x8,5 cm, keretezve, hibátlan 2958287
11305
447
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 11,5x8,5 cm, keretbe ragasztva, hibátlan 2934804
11306
447
2959351
11307
447
3 részes Hollóházi Erika mintás porcelán asztali készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan . Váza 18 cm, tál 19 cm, bonbonniere 16 cm 2963697
11308
447
Hollóházi retro mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan 2961796
11309
447
4800
5 db Hollóházi porcelán Magyar Posta emlékkorsó. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
2944815
11310
447
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
2848785
11311
447
Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
2813701
11312
447
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm 2915680
11313
447
Hollóházi paradicsommadár mintás négyoldalú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm 2915703
11314
447
2964780
11315
447
Hollóházi matyó népviseletes fiú. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF