Porzellan

Zahl der Lose: 352

Csepel Vas és Fémművek nagy gépet ábrázoló reklámos porcelán tálka, hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d:15, m: 11 cm
11364.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós porcelán kínáló tál. Fehér mázas, plasztikus mintákkal. Jelzés nélkül, hibátlan 38x26 cm
11365.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőbányai Porcelán WITEG Kőporc Kenderes (Horthy kúria) váza. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm
11366.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schlegelmilch porcelán készlet 6 + 2 darabos + bonbonniere. 12x10 cm Kézzel festett, jelzett, kis kopással
11367.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jlmenau kékvirágos mokkás készlet, fedélhiánnyal, jelzéssel, kis kopással
11368.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Colditz retro porcelán mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan
11369.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal Worchester Lady Diana, The Princess of Wales reggeliző szett, jelzéssel, minimális kopással.
11370.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzéssel, kopásokkal, m: 10 cm
11371.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német porcelán brandenburgi huszár figura, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
11372.

Rufpreis:
6 000 HUF

5 darab antik porcelán kegytárgy szobor, formaszámokkal jelzett, közte kopással, pattanással, m: 10,5-15,5 cm
11373.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 darab antik német gyümölcs alakú cukorkínáló, zömmel jelzettek. Porcelán és fajansz, néhol kis kopással, egyik fedelén belül pattanással, m: 8-11,5 cm
11374.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
11375.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF