Porzellan

Zahl der Lose: 352

4 db porcelán virágos kosárka, kézzel festett, közte egy jelzett, változó állapotban, m: 5,5 - 7 cm
11485.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db német porcelán figura: lányka virágcsokorral és kutyával, olvasó lányka. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 11 cm
11486.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db porcelán figura: kisfiú talicskával, fuvolázó fiú, táncoló lánykák. Kézzel festett, részben jelzett, változó állapotban, m: 8 - 9 cm
11487.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db mini porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb sérülésekkel, m: 8 - 10 cm
11488.

Rufpreis:
1 000 HUF

11489.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán konyhai fali tartóedény, "Morzsa" felirattal, kézzel festett mintával, fa fedéllel. Jelzett: Aich Czechoslovakia, 1918-1923. Kopásokkal, 17x15x10 cm
11490.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
11491.

Rufpreis:
1 600 HUF

11492.

Rufpreis:
1 800 HUF

11493.

Rufpreis:
1 800 HUF

Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
11494.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 20 cm
11495.

Rufpreis:
1 400 HUF

11496.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF