Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2963993
11485
447
4 db porcelán virágos kosárka, kézzel festett, közte egy jelzett, változó állapotban, m: 5,5 - 7 cm 2964015
11486
447
2 db német porcelán figura: lányka virágcsokorral és kutyával, olvasó lányka. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 11 cm 2964022
11487
447
4 db porcelán figura: kisfiú talicskával, fuvolázó fiú, táncoló lánykák. Kézzel festett, részben jelzett, változó állapotban, m: 8 - 9 cm 2964172
11488
447
4 db mini porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb sérülésekkel, m: 8 - 10 cm
2964178
11489
447
2964205
11490
447
Porcelán konyhai fali tartóedény, "Morzsa" felirattal, kézzel festett mintával, fa fedéllel. Jelzett: Aich Czechoslovakia, 1918-1923. Kopásokkal, 17x15x10 cm 2753568
11491
447
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
2753546
11492
447
2841952
11493
447
Schaubachkunst porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm 2901987
11494
447
Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm 2940478
11495
447
Kínai váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 20 cm 2820168
11496
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF