Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944377
11497
447
3 japán porcelán tárgy, tálka, bonbonier, váza, jelzéssel, kopással
2934758
11498
447
Tunstall Adams angol madármintás váza, jelzéssel, kézzel festett, kopott, m: 8,5 cm
2934784
11499
447
Antik japán szakés csésze, sérült, d: 7,5 cm, m: 5 cm
2961507
11500
447
3 porcelán nipp: Hollóházi art deco hal, Aquincum virág, jelzés néklüli virág. 6,5 cm-ig 2961371
11501
447
1980 Moszkvai olimpia Misa maci porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
2941085
11502
447
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
2941116
11503
447
3 darab vadászat mintás porcelán tálka, ón szerelékkel, jelzés nélkül, matricás, d: 10,5 cm 2941129
11504
447
Rosenthal cukortartó, nem hozzátartozó fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 13,5 cm
2961567
11505
447
Február, farsang. Román porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 19 cm
2962588
11506
447
Rokokó pár Alt-Wien jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2960144
11507
447
2961136
11508
447
Bécsei fajansz kínáló edény, fedéllel. Kézzel festett, formaszámmal jelzett, sérüléssel 22x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF