Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958487
11437
447
Mongólia 50 éves, porcelán díszkancsó, jelzéssel, minimális kopással, m: 19 cm 2958478
11438
447
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
2958491
11439
447
4 darab Sopron dísztárgy: kulacs, korsó, pohár, ékszeres tálka, a korsó kerámia, közte jelzéssel, kopással
2964232
11440
447
cca 1880-1900 7 darab antik angol teáscsésze + szószkínáló edény, közte jelzéssel, sérülésekkel 2964228
11441
447
cca 1900-1920 Antik bordázott teászcsésze szett, 4 csésze és 4 alátét, jelzés nélkül, sérülésekkel 2964227
11442
447
cca 1886-1905 William A. Adderley & Co. angol kékvirágos teáscsésze szett, 3 csésze és 4 alátét, fajansz, sérülésekkel, jelzéssel 2964203
11443
447
Articsóka alakú fajansz sóborsszóró pár, dugókkal, kopással, m: 6 cm 2958559
11444
447
Chinoin pohár, mázas fehércserép, kopással, m: 8 cm
2964291
11445
447
cca 1886-1905 William A. Adderley & Co. angol kékvirágos teáscsésze szett, 4 csésze és 4 alátét, fajansz, sérülésekkel, jelzéssel 2959903
11446
447
Josef Steidl Znaim porcelánfajansz historizáló mini posztamens, kézzel festett, tetején puttókkal, jelzett, sérült, m: 10 cm, d: 9 cm (tetején) 2874727
11447
447
Alföldi Pannonia hotel kínáló, porcelán, jelzett, kopott, h: 28 cm
2930655
11448
447
Kínai kétfüles porcelán váza pár, jelzés nélkül, festett mintával, kis kopással, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF