Porzellan

Zahl der Lose: 352

Mongólia 50 éves, porcelán díszkancsó, jelzéssel, minimális kopással, m: 19 cm
11437.

Rufpreis:
2 400 HUF

2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
11438.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 darab Sopron dísztárgy: kulacs, korsó, pohár, ékszeres tálka, a korsó kerámia, közte jelzéssel, kopással
11439.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1880-1900 7 darab antik angol teáscsésze + szószkínáló edény, közte jelzéssel, sérülésekkel
11440.

Rufpreis:
3 000 HUF
29

cca 1900-1920 Antik bordázott teászcsésze szett, 4 csésze és 4 alátét, jelzés nélkül, sérülésekkel
11441.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1886-1905 William A. Adderley & Co. angol kékvirágos teáscsésze szett, 3 csésze és 4 alátét, fajansz, sérülésekkel, jelzéssel
11442.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
40

Articsóka alakú fajansz sóborsszóró pár, dugókkal, kopással, m: 6 cm
11443.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Chinoin pohár, mázas fehércserép, kopással, m: 8 cm
11444.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1886-1905 William A. Adderley & Co. angol kékvirágos teáscsésze szett, 4 csésze és 4 alátét, fajansz, sérülésekkel, jelzéssel
11445.

Rufpreis:
3 000 HUF
32

Josef Steidl Znaim porcelánfajansz historizáló mini posztamens, kézzel festett, tetején puttókkal, jelzett, sérült, m: 10 cm, d: 9 cm (tetején)
11446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alföldi Pannonia hotel kínáló, porcelán, jelzett, kopott, h: 28 cm
11447.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai kétfüles porcelán váza pár, jelzés nélkül, festett mintával, kis kopással, m: 16 cm
11448.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF