Porzellan

Zahl der Lose: 352

Ifj. Grünwald Mór étkészletéből származó porcelán sóborskínáló, jelzéssel, matricás, kis kopással, h: 15 cm
11449.

Rufpreis:
2 800 HUF

Seltmann Weiden kék virág mintás porcelán kancsó, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
11450.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bavaria pralinékínáló szett, aranyozott, jelzéssel, d: 19,5 cm
11451.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett porcelán bölény, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
11452.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Világhy Árpád: Gyümölcskínáló, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm, sz: 26,5 cm
11453.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott, h: 36 cm
11454.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik német betegitató pohár. Jelzéssel, hibátlan, h: 14 cm, m: 7 cm
11455.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. hibátlan, jelzett. m: 11 cm
11456.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche kalászmintás aludt tejes bögre, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 10 cm
11457.

Rufpreis:
2 800 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, némi kopással, m: 15 cm
11458.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fiú focilabdával, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11459.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche páva kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
11460.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF