Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2930670
11449
447
Ifj. Grünwald Mór étkészletéből származó porcelán sóborskínáló, jelzéssel, matricás, kis kopással, h: 15 cm 2898095
11450
447
Seltmann Weiden kék virág mintás porcelán kancsó, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm 2897392
11451
447
Bavaria pralinékínáló szett, aranyozott, jelzéssel, d: 19,5 cm 2898111
11452
447
Kézzel festett porcelán bölény, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm 2897357
11453
447
Világhy Árpád: Gyümölcskínáló, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm, sz: 26,5 cm
2874719
11454
447
Antik porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott, h: 36 cm
2927512
11455
447
Antik német betegitató pohár. Jelzéssel, hibátlan, h: 14 cm, m: 7 cm 2898105
11456
447
Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. hibátlan, jelzett. m: 11 cm
2930666
11457
447
Drasche kalászmintás aludt tejes bögre, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 10 cm 2964289
11458
447
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, némi kopással, m: 15 cm 2964241
11459
447
Fiú focilabdával, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
2943421
11460
447
Drasche páva kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF