Porzellan

Zahl der Lose: 352

Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm
11461.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Antik barokk pár figura, mázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
11462.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

APRO porcelán hölgy figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm
11463.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11464.

Rufpreis:
2 000 HUF

Copenhagen porcelán tálka, étkező társaság, matricás, jelzéssel, hibátlan, d: 11,5 cm
11465.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Wallendorf legyezős díva, biszkvit és mázas porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 17 cm
11466.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria virágmintás kínáló, jelzéssel, kopással, d: 15,5 cm, m: 7,5 cm
11467.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik majolika betétes kínáló, fém szerelékkel, jelzéssel, kopással, 28x9 cm
11468.

Rufpreis:
2 800 HUF

Volkstedt őz figura, jelzéssel, kis kopással, m: 17 cm
11469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik német virágárus lány figura, jelzéssel, sérüléssel, m: 14,5 cm
11470.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victoria Hévíz-Gyógyfürdő Fürdőlejárat váza, jelzéssel, hibátlan, m: 12 cm
11471.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm
11472.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF