Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2943426
11461
447
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm 2941264
11462
447
Antik barokk pár figura, mázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
2943430
11463
447
APRO porcelán hölgy figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm 2915720
11464
447
Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 2955838
11465
447
2200
Copenhagen porcelán tálka, étkező társaság, matricás, jelzéssel, hibátlan, d: 11,5 cm
2955913
11466
447
Wallendorf legyezős díva, biszkvit és mázas porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 17 cm 2956728
11467
447
Victoria virágmintás kínáló, jelzéssel, kopással, d: 15,5 cm, m: 7,5 cm 2956868
11468
447
Antik majolika betétes kínáló, fém szerelékkel, jelzéssel, kopással, 28x9 cm 2956172
11469
447
Volkstedt őz figura, jelzéssel, kis kopással, m: 17 cm 2956173
11470
447
Antik német virágárus lány figura, jelzéssel, sérüléssel, m: 14,5 cm 2956177
11471
447
2200
Victoria Hévíz-Gyógyfürdő Fürdőlejárat váza, jelzéssel, hibátlan, m: 12 cm 2917238
11472
447
Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF