Porzellan

Zahl der Lose: 352

Aquincum csíkozott váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
11400.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
11401.

Rufpreis:
3 000 HUF

11402.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
11403.

Rufpreis:
6 000 HUF

Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
11404.

Rufpreis:
4 000 HUF

Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm
11405.

Rufpreis:
4 000 HUF

10 darab díszes porcelán váza, zömmel állatfigura díszítéssel, szép állapotban, jelzés nélkül, m: 14-20 cm
11406.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm
11407.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Japán porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 17 cm, m:13 cm
11408.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Art deco stílusú lilás színezésű váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
11409.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm
11410.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm + egy csésze
11411.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF