Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921295
11400
447
Aquincum csíkozott váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm 2936032
11401
447
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
2936034
11402
447
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm 2942370
11403
447
Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
2942375
11404
447
Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
2934770
11405
447
Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm
2919667
11406
447
10 darab díszes porcelán váza, zömmel állatfigura díszítéssel, szép állapotban, jelzés nélkül, m: 14-20 cm
2555340
11407
447
2200
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm
2935767
11408
447
4200
Japán porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 17 cm, m:13 cm 2941076
11409
447
Art deco stílusú lilás színezésű váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
2962386
11410
447
2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm
2962387
11411
447
2 db Epiag gazdagon díszített teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7,5 cm, m: 7 cm tányér 15 cm + egy csésze Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF