Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903425
11376
447
Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm 2829606
11377
447
Antik porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 14,5 cm
2964576
11378
447
Antik kínai szálváza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm 2940110
11379
447
Szecessziós kétfüles fajansz váza, szüretelő asszonyokat ábrázoló képpel, kopással, m: 21 cm 2793026
11380
447
Kahla dísztányér, Albert vad der Neer festménye nyomán, jelzett, d: 23,5 cm
2793037
11381
447
Mitológia jelenetes tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 27 cm 2955841
11382
447
Epiag historizáló mintával díszített váza, jelzéssel, kopással, m: 24,5 cm 2956139
11383
447
Antik kínai fedeles váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm 2956724
11384
447
Antik lilavirágos tál és kiöntő, jelzéssel, a tálon hajszálrepedéssel, d: 25 cm, m: 18 cm
2919610
11385
447
4600
Cseh Alt Wien szendvicskínáló tál, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, jelzett, h: 49 cm 2922407
11386
447
10 darab klf hagymamintás porcelán, vegyes méretben, közte jelzettek, szép állapotban
2932785
11387
447
6 db Edelstein Bavaria Maria-Theresia porcelán süteményes tányér, virágmintával, aranyszínű peremmel. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF