Porzellan

Zahl der Lose: 352

Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
11376.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 14,5 cm
11377.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik kínai szálváza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm
11378.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szecessziós kétfüles fajansz váza, szüretelő asszonyokat ábrázoló képpel, kopással, m: 21 cm
11379.

Rufpreis:
5 000 HUF

11380.

Rufpreis:
3 000 HUF

11381.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epiag historizáló mintával díszített váza, jelzéssel, kopással, m: 24,5 cm
11382.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik kínai fedeles váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm
11383.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik lilavirágos tál és kiöntő, jelzéssel, a tálon hajszálrepedéssel, d: 25 cm, m: 18 cm
11384.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cseh Alt Wien szendvicskínáló tál, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, jelzett, h: 49 cm
11385.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10 darab klf hagymamintás porcelán, vegyes méretben, közte jelzettek, szép állapotban
11386.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 db Edelstein Bavaria Maria-Theresia porcelán süteményes tányér, virágmintával, aranyszínű peremmel. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11387.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF