Porzellan

Zahl der Lose: 352

2 darab Hollóházi bonbonier + gyűrűtartó, jelzéssel, matricás, hibátlan
11316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi tűzmadár mintás fedeles váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm
11317.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett, hibátlan, d:20 cm
11318.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi virágmintás bonbonier, rózsa plasztikával, jelzéssel, minimális kopással, h: 15,5 cm
11319.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi lila virágmintás váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 17 cm
11320.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán teknősbéka figura, "H(ajdú)szoboszlói emlék" felirattal. Kézzel festett, jelzet, minimális kopással, 12,5x9x3,5 cm
11321.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 14 cm
11322.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi virágos kávés csésze készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan d:6,5 cm, m: 6,5 cm
11323.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi bonbonier, matricás porcelán, jelzett, kopott, fedelén rózsán apró lepattanással, m: 13 cm, d: 11 cm
11324.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi csengő, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 9cm
11325.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás porcelán füles váza. Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 36 cm
11326.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Maricás, jelzett, hibátlan 31 cm
11327.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF