Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956008
11316
447
2 darab Hollóházi bonbonier + gyűrűtartó, jelzéssel, matricás, hibátlan 2956759
11317
447
Hollóházi tűzmadár mintás fedeles váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm 2958283
11318
447
Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett, hibátlan, d:20 cm 2919515
11319
447
3200
Hollóházi virágmintás bonbonier, rózsa plasztikával, jelzéssel, minimális kopással, h: 15,5 cm
2919518
11320
447
Hollóházi lila virágmintás váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 17 cm
2963971
11321
447
Hollóházi porcelán teknősbéka figura, "H(ajdú)szoboszlói emlék" felirattal. Kézzel festett, jelzet, minimális kopással, 12,5x9x3,5 cm 2922808
11322
447
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 14 cm
2923008
11323
447
Hollóházi virágos kávés csésze készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan d:6,5 cm, m: 6,5 cm
2961301
11324
447
Hollóházi bonbonier, matricás porcelán, jelzett, kopott, fedelén rózsán apró lepattanással, m: 13 cm, d: 11 cm 2961295
11325
447
Hollóházi csengő, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 9cm 2961305
11326
447
Hollóházi paradicsommadár mintás porcelán füles váza. Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 36 cm 2959343
11327
447
Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Maricás, jelzett, hibátlan 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF