Porzellan

Zahl der Lose: 352

Hollóházi kotyogó kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11340.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit halas tálaló készlet 6+1 db, Jelzett, hibátlan 50 cm, 21 cm
11341.

Rufpreis:
12 000 HUF

Josefina cseh kínai sárkány mintás porcelán teás készlet, jelzéssel, hibátlan
11342.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1900 Antik kézzel festett porcelán váza, bronz szerelékkel, számozással, minimális kopottsággal, m: 35,5 cm
11343.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

11344.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antik teás készlet négy személyes porcelán. Matricás, jelzett, kopásokkal
11345.

Rufpreis:
10 000 HUF

11346.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél hajszálrepedéssel, jelzés nélkül, d: 26 cm
11347.

Rufpreis:
6 000 HUF

8 db fajansz tányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 19-24 cm
11348.

Rufpreis:
10 000 HUF

6 db német gyermek figurás porcelán. Kézzel festett jelzésekkel.,egy lepattanással, néhány kopással 7-16 cm ig
11349.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meissen MALÉV emblémás porcelán készlet, jelzett, vegyes méretben, Tálka 16 cm Feltehetően a korai évek első osztályának készlete
11350.

Rufpreis:
8 000 HUF
17

Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm
11351.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF