Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2961131
11218
447
Herendi porcelán 4 db csésze és 6 db csészealj, kézzel festett, jelzett, kopásokkal , egyik csészén repedéssel, csésze d: 8,5 cm és m: 5 cm 2932675
11219
447
Herendi Tertia virág mintás porcelán tejszínes edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
2932673
11220
447
Herendi Tertia virág mintás porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 27 cm 2829600
11221
447
Óherendi zöld Apponyi mintás vázácska, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm
2945205
11222
447
Herendi madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, m: 8 cm 2961096
11223
447
Herendi, Óherendi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2917485
11224
447
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11,5x7,5 cm
2917487
11225
447
Herendi rózsamintás ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 14x9,5 cm 2956050
11226
447
4600
Herendi Viktória mintás ékszeres tálka + hamuzó, jelzéssel, minimális kopottsággal, h: 11-13,5 cm 2922835
11227
447
Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
2961117
11228
447
Herendi Apponyi mintás porcelán leveses tányér, Fortuna Restaurant logóval, kézzel festett, jelzett, kopásokkal , d: 24,5 cm 2961081
11229
447
Herendi porcelán áttört tál. Kézzel festett, jelzett, restaurált 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF