Porzellan

Zahl der Lose: 352

Herendi porcelán 4 db csésze és 6 db csészealj, kézzel festett, jelzett, kopásokkal , egyik csészén repedéssel, csésze d: 8,5 cm és m: 5 cm
11218.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Tertia virág mintás porcelán tejszínes edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
11219.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Tertia virág mintás porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 27 cm
11220.

Rufpreis:
6 000 HUF

Óherendi zöld Apponyi mintás vázácska, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm
11221.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, m: 8 cm
11222.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi, Óherendi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
11223.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11,5x7,5 cm
11224.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi rózsamintás ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 14x9,5 cm
11225.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás ékszeres tálka + hamuzó, jelzéssel, minimális kopottsággal, h: 11-13,5 cm
11226.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
11227.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán leveses tányér, Fortuna Restaurant logóval, kézzel festett, jelzett, kopásokkal , d: 24,5 cm
11228.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán áttört tál. Kézzel festett, jelzett, restaurált 22 cm
11229.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF