Porzellan

Zahl der Lose: 352

Herendi virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 14 cm
11230.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11231.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi eton mintás ékszertartó tálka, jelzéssel, kopással, d: 10 cm
11232.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi hamuzó, jelzéssel, kopással, 11,5 x 7,5 cm
11233.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi porcelán Apponyi mintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h: 10,5 cm
11235.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi hal, letört uszonnyal, jelzéssel, m: 4,5 cm
11236.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (100 éves jubileum, 1939.), a levél szára sérült, 7x6x4,5 cm + Kézzel festett porcelán virág, jelzés nélkül, 8x5,5x3,5 cm
11237.

Rufpreis:
1 200 HUF

11238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm
11239.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi aranyozott virág mintás padlóváza. Kézzel festett, jelzett, ragasztott, drótozott 33 cm
11240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi rózsa, jelzéssel, levelén kis kopottsággal
11241.

Rufpreis:
1 000 HUF

11242.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF