Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958178
11230
447
4600
Herendi virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 14 cm 2909172
11231
447
Herendi / Óherendi zöld virágmintás tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 20 cm 2955625
11232
447
Herendi eton mintás ékszertartó tálka, jelzéssel, kopással, d: 10 cm
2955620
11233
447
Herendi hamuzó, jelzéssel, kopással, 11,5 x 7,5 cm
2958252
11235
447
Herendi porcelán Apponyi mintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h: 10,5 cm 2956169
11236
447
Herendi hal, letört uszonnyal, jelzéssel, m: 4,5 cm 2964000
11237
447
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (100 éves jubileum, 1939.), a levél szára sérült, 7x6x4,5 cm + Kézzel festett porcelán virág, jelzés nélkül, 8x5,5x3,5 cm 2922799
11238
447
2963713
11239
447
2200
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm 2963757
11240
447
Herendi aranyozott virág mintás padlóváza. Kézzel festett, jelzett, ragasztott, drótozott 33 cm 2958179
11241
447
Herendi rózsa, jelzéssel, levelén kis kopottsággal 2922844
11242
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF