Porzellan

Zahl der Lose: 352

Herendi váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm, d: 14 cm
11206.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm, d: 14 cm
11207.

Rufpreis:
10 000 HUF

Óherednin, Herendi Viktória mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 24x19 cm
11208.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
11

Herendi paradicsommadarak. Kézzel festett, jelzett,hibátlan 12 cm
11209.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11210.

Rufpreis:
8 000 HUF

11211.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herend tertia nagy méretű kagyló kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 23,5x22x8 cm
11212.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi 3 darab Apponyi mintás tárgy: tálka, fogpiszkatartó, csikknyomó, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan
11213.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi rózsa mintás fonott tálca. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×16 cm
11214.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi csipkebogyós füles tálca. Kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással. 18x28 cm
11215.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Apponyi Rust mintás ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
11216.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm
11217.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF