Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2961122
11206
447
Herendi váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm, d: 14 cm 2961120
11207
447
Herendi lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm, d: 14 cm
2961154
11208
447
Óherednin, Herendi Viktória mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 24x19 cm 2963194
11209
447
Herendi paradicsommadarak. Kézzel festett, jelzett,hibátlan 12 cm 2829565
11210
447
2829562
11211
447
2941267
11212
447
Herend tertia nagy méretű kagyló kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 23,5x22x8 cm 2958261
11213
447
Herendi 3 darab Apponyi mintás tárgy: tálka, fogpiszkatartó, csikknyomó, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan
2830657
11214
447
Herendi rózsa mintás fonott tálca. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×16 cm
2943329
11215
447
Herendi csipkebogyós füles tálca. Kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással. 18x28 cm
2962768
11216
447
Herendi Apponyi Rust mintás ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2945211
11217
447
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF