Porzellan

Zahl der Lose: 352

2 darab Zsolnay nyúl figura, a káposztaleveles hibátlan, másik fülén kis kopás, jelzéssel, m: 6,5-7 cm
11267.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay 2 darab kékpöttyös bögre, jelzéssel, kis kopással, m: 8 cm
11268.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay csontos tál, "Kérem a csontokat" felirattal, jelzéssel, kopással, 17,5x11 cm
11269.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Exclusive virágmintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
11270.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay porcelán őzpár, kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, m: 17,5 cm
11271.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay gyógyszertári edény tető nélkül. Kopott. 12 cm
11272.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab virágmintás hamuzó, Zsolnay, Kalocsai, jelzéssel, kis kopással, h: 10-17 cm
11273.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay virágmintás porcelán bögre, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11274.

Rufpreis:
2 400 HUF

11275.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay nagy méretű leveses tál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 27 cm
11276.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7 cm
11277.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
11278.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF