Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956138
11267
447
2 darab Zsolnay nyúl figura, a káposztaleveles hibátlan, másik fülén kis kopás, jelzéssel, m: 6,5-7 cm
2956166
11268
447
Zsolnay 2 darab kékpöttyös bögre, jelzéssel, kis kopással, m: 8 cm 2956167
11269
447
Zsolnay csontos tál, "Kérem a csontokat" felirattal, jelzéssel, kopással, 17,5x11 cm 2956170
11270
447
Zsolnay Exclusive virágmintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 2956171
11271
447
2200
Zsolnay porcelán őzpár, kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, m: 17,5 cm 2964778
11272
447
Zsolnay gyógyszertári edény tető nélkül. Kopott. 12 cm
2945220
11273
447
3 darab virágmintás hamuzó, Zsolnay, Kalocsai, jelzéssel, kis kopással, h: 10-17 cm 2930659
11274
447
Zsolnay virágmintás porcelán bögre, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2930658
11275
447
Zsolnay virágmintás porcelán bögre, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2962623
11276
447
Zsolnay nagy méretű leveses tál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 27 cm 2961168
11277
447
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7 cm
2963714
11278
447
3800
Zsolnay virág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF