Porzellan

Zahl der Lose: 352

Hollóházi Hajnalka mintás szendvicses / süteményes készlet + plasztikus mintával díszített bonbonier, jelzéssel, szép állapotban
11291.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hollóházi zöld virágmintás mokkás készlet, teljes, jelzéssel, fedő virágán minimális kopottsággal, szép állapotban
11292.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, 21 karátos arannyal díszített, hibátlan, d: 31 cm
11293.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11294.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

6 db Hollóházi régi autókat és mozdonyokat ábrázoló retro porcelán gyermek bögre készletben. Matricás, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm
11295.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, bőr keretben 17x11 cm, 27x33 cm Sorszámozott 444/500
11296.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11297.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi nagy kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11298.

Rufpreis:
8 000 HUF

11299.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, bőr asztali tartóval, eredeti dobozával 11x9 cm
11301.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi figura és asztali dísz tétel 10 db vegyesen, jó állapotban
11302.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi lila virágmintás kétfüles váza, jelzéssel, hibátlan, m: 29 cm
11303.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF