Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957875
11291
447
26000
Hollóházi Hajnalka mintás szendvicses / süteményes készlet + plasztikus mintával díszített bonbonier, jelzéssel, szép állapotban
2957895
11292
447
24000
Hollóházi zöld virágmintás mokkás készlet, teljes, jelzéssel, fedő virágán minimális kopottsággal, szép állapotban 2956010
11293
447
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, 21 karátos arannyal díszített, hibátlan, d: 31 cm
2922861
11294
447
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített, nagyméretű váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30 cm 2923040
11295
447
6 db Hollóházi régi autókat és mozdonyokat ábrázoló retro porcelán gyermek bögre készletben. Matricás, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm
2961877
11296
447
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, bőr keretben 17x11 cm, 27x33 cm Sorszámozott 444/500 2937145
11297
447
2943375
11298
447
Hollóházi nagy kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2896596
11299
447
2959232
11301
447
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, bőr asztali tartóval, eredeti dobozával 11x9 cm 2963755
11302
447
Hollóházi figura és asztali dísz tétel 10 db vegyesen, jó állapotban 2957869
11303
447
Hollóházi lila virágmintás kétfüles váza, jelzéssel, hibátlan, m: 29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF