Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2871961
11352
447
2935560
11353
447
38000
L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással
2857352
11354
447
6500
3 db fűszeres edény. Fajansz, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan.12 cm. Fa polccal, kanállal, hibátlan
2895160
11355
447
2943438
11356
447
4600
Weimar Echt Kobalt porcelán váza + gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a gyertyatartó peremén apró hibával, m: 16 - 17 cm
2929071
11357
447
VIrágos fajansz dísztál. XIX. sz. vége. JMO jelzéssel, formaszámmal. Kopott festérrel d: 36 cm 2747466
11358
447
2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm
2962582
11359
447
2 db parfümös porcelán üvegcse, hölgy figurák. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2961099
11360
447
Nymphenburg mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan 2962800
11361
447
Német porcelán bonbonniere antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással. Belül is mintás 10x8 cm
2963708
11362
447
Csepel Vas és Fémművek nagy gépet ábrázoló reklámos porcelán tálka, hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 17x11 cm 2962779
11363
447
Rosenthal porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF