Porzellan

Zahl der Lose: 352

11352.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással
11353.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

3 db fűszeres edény. Fajansz, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan.12 cm. Fa polccal, kanállal, hibátlan
11354.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11355.

Rufpreis:
4 000 HUF

Weimar Echt Kobalt porcelán váza + gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a gyertyatartó peremén apró hibával, m: 16 - 17 cm
11356.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

VIrágos fajansz dísztál. XIX. sz. vége. JMO jelzéssel, formaszámmal. Kopott festérrel d: 36 cm
11357.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm
11358.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db parfümös porcelán üvegcse, hölgy figurák. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11359.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nymphenburg mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan
11360.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
17

Német porcelán bonbonniere antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással. Belül is mintás 10x8 cm
11361.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csepel Vas és Fémművek nagy gépet ábrázoló reklámos porcelán tálka, hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 17x11 cm
11362.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x26 cm
11363.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF