Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2960919
11473
447
Alt Wien porcelán puttós gyűrűtartó, kézzel festett, jelzett, ragasztott, m: 8 cm 2919526
11474
447
4 darab Hollóházi és Aquincum tárgy: váza, gyertyatartó, bonbonier, szép állapotban, jelzéssel 2892629
11475
447
KPM fűszertartó, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm 2892621
11476
447
KPM szószos tál, jelzett, kopásokkal, d: 21 cm 2892614
11477
447
KPM kínáló, kopásokkal, jelzett, d: 26 cm
2932896
11478
447
Japán, kézzel festett teás csésze aljjal. Apró hajszál repedéssel
2932847
11479
447
Epiag DF szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x10 cm
2932850
11480
447
Ens porclen lányka., Kézzel festett, jelzett, sérült, m: 10 cm 2963848
11481
447
Bopla svájci porcelán madaras dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 2963955
11482
447
2 db porcelán állatfigura: elefánt, részben lekopott jelzéssel, 5,5 cm + miniatűr malac, 1 cm 2963977
11483
447
Porcelán kutya figura, kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, apró lepattanással, m: 9,5 cm 2963981
11484
447
B&B porcelán kutya pár, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x5x7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF