Porzellan

Zahl der Lose: 352

Alt Wien porcelán puttós gyűrűtartó, kézzel festett, jelzett, ragasztott, m: 8 cm
11473.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

4 darab Hollóházi és Aquincum tárgy: váza, gyertyatartó, bonbonier, szép állapotban, jelzéssel
11474.

Rufpreis:
1 800 HUF

KPM fűszertartó, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
11475.

Rufpreis:
1 200 HUF

KPM szószos tál, jelzett, kopásokkal, d: 21 cm
11476.

Rufpreis:
1 600 HUF

KPM kínáló, kopásokkal, jelzett, d: 26 cm
11477.

Rufpreis:
1 800 HUF

Japán, kézzel festett teás csésze aljjal. Apró hajszál repedéssel
11478.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epiag DF szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x10 cm
11479.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ens porclen lányka., Kézzel festett, jelzett, sérült, m: 10 cm
11480.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bopla svájci porcelán madaras dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
11481.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db porcelán állatfigura: elefánt, részben lekopott jelzéssel, 5,5 cm + miniatűr malac, 1 cm
11482.

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán kutya figura, kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, apró lepattanással, m: 9,5 cm
11483.

Rufpreis:
1 400 HUF

B&B porcelán kutya pár, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x5x7,5 cm
11484.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF