Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2964464
11328
447
Hollóházi Sopron látképes kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással. 20 cm
2964466
11329
447
Hollóházi madárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, h:15,5 cm 2963715
11330
447
3 darabos porcelán tétel: Hollóházi kupicák díszodobozban, váza, iparművész váza 16 cm
2963751
11331
447
8 db Hollóházi mini váza és gyűszű. Matricás, jelzett
2963753
11332
447
Hollóházi trombitás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 2963737
11333
447
Hollóházi fácán mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 2963740
11334
447
3400
Hollóházi Eton mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 2963741
11335
447
Hollóházi virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
2963197
11336
447
Hollóházi Erika mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2958180
11337
447
Hollóházi nagyméretű vadászmintás korsó, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm
2958481
11338
447
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
2958543
11339
447
Hollóházi paprika és bors feliratokkal fedeles fűszertartó, fajansz, sérülésekkel, m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF