Porzellan

Zahl der Lose: 352

Hollóházi Sopron látképes kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással. 20 cm
11328.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi madárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, h:15,5 cm
11329.

Gelöscht

3 darabos porcelán tétel: Hollóházi kupicák díszodobozban, váza, iparművész váza 16 cm
11330.

Rufpreis:
3 000 HUF

8 db Hollóházi mini váza és gyűszű. Matricás, jelzett
11331.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi trombitás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
11332.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi fácán mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11333.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Eton mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11334.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
11335.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Erika mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11336.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi nagyméretű vadászmintás korsó, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm
11337.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
11338.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi paprika és bors feliratokkal fedeles fűszertartó, fajansz, sérülésekkel, m: 9 cm
11339.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF