Porzellan Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2955633
11521
447
30000
Goldscheider virágot szagolgató kislány figura, jelzéssel, kis kopással, m: 16 cm 2963138
11522
447
40000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
2963147
11523
447
Rosenthal Pompadour porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
2961133
11524
447
Meisseni kináló tál, Plasztikus levél mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 28 cm 2961125
11525
447
Hüttl Tivadar Aquincum kínáló tál. Kézzel festett, jelzett,ki skopással 38x25 cm
2961115
11526
447
Aquincum Hüttl Tivadar váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 2961103
11527
447
36000
Royal Austria teás készlet. Hat személyes Kiöntő 22, 16 cm, Matricás, jelzett, hibátlan
2961108
11528
447
30000
Meisseni nagy edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, m: 19 cm 2959392
11529
447
cca XIX. sz. vége, Kanji japán "Noma" porcelán, virágmintákkal és különböző szimbólumokkal díszítve, jelzéssel, kis kopással és hajszálrepedéssel, d: 20 cm 2932801
11530
447
50000
Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Alkimista. Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29x31 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
2958169
11531
447
38000
Zsolnay eozin mázas kaspó, fajansz, Kovács István terv. Jelzett, minimális kopás nyomokkal, m: 10 cm, d: 20 cm 2958172
11532
447
24000
Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF