Porzellan

Zahl der Lose: 352

Goldscheider virágot szagolgató kislány figura, jelzéssel, kis kopással, m: 16 cm
11521.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11522.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Rosenthal Pompadour porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11523.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Meisseni kináló tál, Plasztikus levél mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 28 cm
11524.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hüttl Tivadar Aquincum kínáló tál. Kézzel festett, jelzett,ki skopással 38x25 cm
11525.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aquincum Hüttl Tivadar váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11526.

Rufpreis:
10 000 HUF

Royal Austria teás készlet. Hat személyes Kiöntő 22, 16 cm, Matricás, jelzett, hibátlan
11527.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Meisseni nagy edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, m: 19 cm
11528.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca XIX. sz. vége, Kanji japán "Noma" porcelán, virágmintákkal és különböző szimbólumokkal díszítve, jelzéssel, kis kopással és hajszálrepedéssel, d: 20 cm
11529.

Rufpreis:
8 000 HUF

Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Alkimista. Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29x31 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
11530.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay eozin mázas kaspó, fajansz, Kovács István terv. Jelzett, minimális kopás nyomokkal, m: 10 cm, d: 20 cm
11531.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 26,5 cm
11532.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF