Porzellan

Zahl der Lose: 352

6 db japán szakés csésze. matricás, jelzett, hibátlan 5 cm
11509.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kalocsai porcelán süteményes készlet 6+1 db. Maricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm, h 36 cm
11510.

Rufpreis:
2 400 HUF
18

Kalocsai porcelán bonbonniere, dísztál, hamutálak, sótartó, gyertyatartó, stb össz 10 db Maricás, jelzett, hibátlan
11511.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay repesztett eozin mázas váza, jelzett, minimális mázhibával, m: 29 cm. Ritka!
11512.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

11513.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

11514.

Rufpreis:
900 000 HUF
2 439,02
2 812,50

11515.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, alján kis gyári mázrepedés. m: 55 cm
11516.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11517.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Cseh alt-Wien antik mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, matricás, jelzett, kis kopással
11518.

Rufpreis:
12 000 HUF

11519.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kis kopással
11520.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF