Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2919518
11356
443
Hollóházi lila virágmintás váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 17 cm
2919526
11357
443
4 darab Hollóházi és Aquincum tárgy: váza, gyertyatartó, bonbonier, szép állapotban, jelzéssel
2919937
11358
443
Hollóházi retro mokkás készlet, jelzett, kopásokkal 2915987
11359
443
Hollóházi gyöngytyúk pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
2915988
11360
443
Hollóházi porcelán trombitás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 2915996
11361
443
Hollóházi szüret mintás korsó, hibátlan, jelzéssel, m: 15,5 cm
2731433
11362
443
12 személyes süteményes készlet, matricás porcelán, kopott, jelzés nélkül.
2754680
11363
443
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm
2919370
11364
443
Ingolstadt 1235 jelzéssel: keménycserép róasztali tartó. Jelzett ,mázrepedésekkel XX, sz eleje. sérült 17 cm
2861481
11365
443
11000
Szerelmes pár szarvason és lovon, fehér mázas fajansz, restaurált, m. 35 cm, h: 38 cm 2914505
11366
443
26000
cca 1900 Szecessziós francia majolika kancsó, ón fedővel, jelzett, kis kopottsággal, tűzhibával, mázrepedéssel, m: 40 cm 2726398
11367
443
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF