Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915720
11476
443
Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
2916154
11477
443
Porcelán ló szobor, jelzéssel, minimális kopottsággal, jelzett, m: 30 cm 2917238
11478
443
Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm
2917345
11479
443
Retro üzbég kézzel festett kobaltkék porcelán kínáló, jelzett, kis kopással, d: 11,28 cm
2917385
11480
443
Porcelán gyertyatartó virág plasztikákkal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2917359
11481
443
3400
Hutschenreuther aranyozott dombormintás kínálótál, jelzéssel, kis kopással, d: 28,5 cm
2917390
11482
443
2921295
11483
443
Aquincum csíkozott váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
2921302
11484
443
Victoria Austria Budapest mintás antik kiöntő, porcelán, jelzéssel, kis hajszálrepedésekkel, m: 11 cm 2921310
11485
443
Alföldi porcelán, Egri víz italkülönlegesség, matricás, jelzett, hibátlan, dugó nélkül, m: 17,5 cm
2921323
11486
443
cca 1900, kislány bárányokkal, figurális porcelán vitrindísz, hibátlan, jelzés nélkül, m: 10 cm 2923487
11487
443
3 darab antik csehszlovák kínálótál, matricás, jelzéssel, kopott, d: 27-30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF