Porzellan

Zahl der Lose: 367

Hunter angol fajansz szószos kiöntő. Máz alatti festés, jelzett, hibátlan 20 cm
11464.

Rufpreis:
2 400 HUF

Angol vadász témájú porcelán tálka. Matricás, jelzett, kis karccal d: 12 cm
11465.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik Japán tálka. Kézzel festett porcelán. jelzett, kis kopással XIX. sz vége. / Antique Japanese porcelain Hand painted 8x6 cm
11466.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Porcelán váza, kézzel festett, jelzett (Dresden), apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11467.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német kosaras hölgy, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 10 cm
11468.

Rufpreis:
2 800 HUF

11469.

Rufpreis:
2 000 HUF

11470.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán nő virággal figura, jelzés nélkül, mázatlan porcelán, kis kopással, m: 25,5 cm
11471.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kislány virággal, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
11472.

Rufpreis:
1 400 HUF

11473.

Rufpreis:
4 000 HUF

1998 Spanyolország Picasso stílusában festett dísztál, jelzett, minimális kopottsággal, d: 20 cm
11474.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Klasszikus madár- és virágmintás kínai váza, jelzéssel, hibátlan, m: 31 cm
11475.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF