Porzellan

Zahl der Lose: 367

Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm
11404.

Rufpreis:
6 000 HUF

R. Törley Mária (1950-): Hegedű pár, fajansz, jelzett, javított, 15x26x30 cm
11405.

Rufpreis:
5 000 HUF

Világhy Árpád: Szerelmespár, jelzéssel, hibátlan, m: 32,5 cm
11406.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Wallendorf primadonna, biszkvit és mázas porcelán, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 20 cm
11407.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wallendorf balerina, mázas és biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
11408.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

10 darab klf hagymamintás porcelán, vegyes méretben, közte jelzettek, szép állapotban
11409.

Rufpreis:
5 000 HUF

Japán Kutani teacsésze, jelzett, eredeti pecsétes fadobozban, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
11410.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm
11411.

Rufpreis:
4 000 HUF

11412.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria régi teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, jelzett, kis kopással, egyik alátét sérült, teljes szett
11413.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cseh Alt Wien szendvicskínáló tál, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, jelzett, h: 49 cm
11414.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 darab nagyobb porcelán virágkaspó, jelzéssel, sérülésekkel, de összességében jó állapotban, m: 21 cm
11415.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF