Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873449
11404
443
Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm 2893105
11405
443
R. Törley Mária (1950-): Hegedű pár, fajansz, jelzett, javított, 15x26x30 cm
2915242
11406
443
6500
Világhy Árpád: Szerelmespár, jelzéssel, hibátlan, m: 32,5 cm 2915646
11407
443
Wallendorf primadonna, biszkvit és mázas porcelán, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 20 cm 2915659
11408
443
Wallendorf balerina, mázas és biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 21 cm 2922407
11409
443
10 darab klf hagymamintás porcelán, vegyes méretben, közte jelzettek, szép állapotban
2829755
11410
443
Japán Kutani teacsésze, jelzett, eredeti pecsétes fadobozban, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
2835083
11411
443
Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm
2822234
11412
443
2918649
11413
443
Bavaria régi teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, jelzett, kis kopással, egyik alátét sérült, teljes szett
2919610
11414
443
Cseh Alt Wien szendvicskínáló tál, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, jelzett, h: 49 cm
2919633
11415
443
4 darab nagyobb porcelán virágkaspó, jelzéssel, sérülésekkel, de összességében jó állapotban, m: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF