Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2837362
11284
443
Zsolnay eozin mázas fekvő bika, jelzett, sérült szarvakkal. 22 cm 2915320
11285
443
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16 cm 2914833
11286
443
Zsolnay virágmintás kínáló, matricás, kis kopással, jelzett, d: 30 cm
2920480
11287
443
Zsolnay porcelán nagy méretű népmesés kulacs. Matricás, jelzett, kis kopással 20 cm 2904737
11288
443
Zsolnay kecskét itató fiú szobor, jelzés nélkül, sérült, ragasztott, m: 17 cm 2883598
11289
443
2915367
11290
443
Zsolnay kék virágmintás kávés készlet, matricás, jelzett, szép állapotban 2916327
11291
443
Zsolnay pillangómintás, szív alakú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x12,5 cm 2917519
11292
443
2 darab virágmintás Zsolnay gyűrűtartó tálka, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm 2917533
11293
443
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett jelzett, hibátlan, d: 9 cm 2917534
11294
443
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 2917536
11295
443
Zsolnay virágmintás váza, mázrepedésekkel, jelzett, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF