Porzellan

Zahl der Lose: 367

Zsolnay porcelán váza. Családi pecsét, cca 1880. Kézzel festett, jelzett, javított 22 cm
11260.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
9

Zsolnay fajansz korsó, ón fedéllel puttó mintás. Z.V: Pécs benyomott jelzéssel. Hajszálrepedéssel 26 cm
11261.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11262.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay áttört virágos kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Benyomott Zsolnay Pécs 2259 formaszámmal. d: 22,4 cm
11263.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
35

Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11264.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm
11265.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay eozin mázas Zsolnay Vilmos fejét és a pécsi Zsolnay kutat ábrázoló váza. Jelzett, hibátlan 23 cm
11266.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Zsolnay pillangó mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11267.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11268.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay porcelán pillangó mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm, d: 25 cm
11269.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11270.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay alapmázas váza. "Kopjás váza" Formaterv Török János. Jelzés nélkül, hajszálrepedéssel. m: 34 cm
11271.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF