Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921997
11248
443
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 2922011
11249
443
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm 2922790
11250
443
Herendi Viktória mintás bonbonier, plasztikus virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 10 cm 2922799
11251
443
2922835
11252
443
Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
2922840
11253
443
Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm 2922844
11254
443
2922775
11255
443
Herendi Apponyi mintás szív alakú bonbonniere, kézzel festett, plasztikus rózsa díszítményekkel, jelzett, kopással, m: 9 cm 2837388
11256
443
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimlális lepattanással, m: 9 cm
2837375
11257
443
5500
Herendi porcelán sepregető lányka, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 9 cm
2914689
11258
443
Herendi virág mintás kis kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm
2845841
11259
443
55000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF