Porzellan

Zahl der Lose: 367

Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
11248.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm
11249.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, plasztikus virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 10 cm
11250.

Rufpreis:
5 000 HUF

11251.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
11252.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
11253.

Rufpreis:
5 000 HUF

11254.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi mintás szív alakú bonbonniere, kézzel festett, plasztikus rózsa díszítményekkel, jelzett, kopással, m: 9 cm
11255.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimlális lepattanással, m: 9 cm
11256.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi porcelán sepregető lányka, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 9 cm
11257.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi virág mintás kis kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm
11258.

Rufpreis:
10 000 HUF

11259.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF