Porzellan

Zahl der Lose: 367

Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm
11368.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11369.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alt Wien férfi és nő figura, jelzéssel, sérültek, m: 7 cm
11370.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Rudolstadt jelzéssel katona figura, hiányos, szép állapotú, m: 28,5 cm
11371.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
11372.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm
11373.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
11374.

Rufpreis:
4 000 HUF

11375.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Kézzel festett, jelzett, kopott 11 cm
11376.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Seramix Török díszes váza, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
11378.

Rufpreis:
6 000 HUF

Angol kínálótál, porcelán, jelzett, hibátlan, 32x26 cm
11379.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF