Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2726457
11368
443
Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm
2871961
11369
443
2903029
11370
443
3800
Alt Wien férfi és nő figura, jelzéssel, sérültek, m: 7 cm 2903374
11371
443
Rudolstadt jelzéssel katona figura, hiányos, szép állapotú, m: 28,5 cm 2903425
11372
443
Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
2903436
11373
443
Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm
2903502
11374
443
Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
2784463
11375
443
2765608
11376
443
5500
Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Kézzel festett, jelzett, kopott 11 cm
2793846
11377
443
2747029
11378
443
Seramix Török díszes váza, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
2747031
11379
443
Angol kínálótál, porcelán, jelzett, hibátlan, 32x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF