Porzellan

Zahl der Lose: 367

Hollóházi irizáló mázas váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm
11344.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi sétáló nő, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11345.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 14 cm
11346.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi zöld virágmintás süteménykínáló készlet, jelzéssel, minimális kopással, d: 15-25 cm
11347.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi népies porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
11348.

Rufpreis:
1 600 HUF

11349.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm
11350.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11351.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virág mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 14 cm, m: 16 cm
11352.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virág mintás padlóváza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 37 cm
11353.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágos kávés csésze készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan d:6,5 cm, m: 6,5 cm
11354.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágmintás bonbonier, rózsa plasztikával, jelzéssel, minimális kopással, h: 15,5 cm
11355.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF