Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921291
11344
443
Hollóházi irizáló mázas váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm
2921991
11345
443
Hollóházi sétáló nő, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2922808
11346
443
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 14 cm
2922769
11347
443
Hollóházi zöld virágmintás süteménykínáló készlet, jelzéssel, minimális kopással, d: 15-25 cm 2804690
11348
443
Hollóházi népies porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
2857735
11349
443
2804671
11350
443
Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm
2918633
11351
443
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
2923031
11352
443
Hollóházi virág mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 14 cm, m: 16 cm
2923057
11353
443
Hollóházi virág mintás padlóváza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 37 cm 2923008
11354
443
Hollóházi virágos kávés csésze készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan d:6,5 cm, m: 6,5 cm
2919515
11355
443
Hollóházi virágmintás bonbonier, rózsa plasztikával, jelzéssel, minimális kopással, h: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF