Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915066
11224
443
Herendi levélmintás porcelántojás, jelzéssel, hibátlan, h: 10,5 cm 2915074
11225
443
Óherendi tétel: tálka + 2 darab csésze, tálkán hajszálrepedés, csészék hibátlanok, d: 13,5 cm, m: 5 cm 2915078
11226
443
Herendi madár virágokkal, jelzéssel, egyik virág hiányos, m: 8 cm 2915081
11227
443
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm 2915083
11228
443
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 2915156
11229
443
Herendi porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, 6×3,5 cm 2915731
11230
443
Herendi tulipánmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2916004
11231
443
Herendi rózsa plasztikás cukorkínáló, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 9,5 cm
2916047
11232
443
Herendi Apponyi mintás 4 darabos tétel: ékszertartó, kínáló, kaspó, jelzéssel, hibátlan, d: 10-13,5 cm 2917072
11233
443
Herendi Eton mintás gyűrűtartó tálka, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, 17,5x15,5 cm 2917211
11234
443
Herendi fekete alapon virágmintás bonbonier, fedél nélkül, jelzéssel, hibátlan, m: 7,5 cm 2917481
11235
443
Herendi Apponyi mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF