Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2889799
11212
443
Antik Herendi / Óherendi virágmintás váza, kopással, m: 24,5 cm 2904809
11213
443
Herend jelzéssel áttört kínáló tálca, matricás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm 2904782
11214
443
Herendi Viktória mintás váza, matricás, alján lyukkal, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
2904786
11215
443
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
2904729
11216
443
Herend áttört mintás bonbonier, virág plasztikákkal díszítve, masszába nyomott jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5 cm 2920838
11217
443
11000
Herendi porcelán Hófehérke, kézzel festett, jelzett, korona restaurált, m: 14 cm 2909172
11218
443
2919733
11219
443
Herendi Szent István plakett. 1988. Biszkvit, jelzett, hibátlan d: 11,5 cm
2868583
11220
443
Herendi porcelán rózsás gyertyatartó, 1940. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm
2923920
11221
443
1930 Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" biszkvit porcelán plakett d: 8 cm 2914832
11222
443
Heinrich arany virágmintás süteménykínáló, porcelán, kézzel festett, kis kopással, jelzett, d: 29,5 cm
2915027
11223
443
Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF