Porzellan

Zahl der Lose: 367

Antik Herendi / Óherendi virágmintás váza, kopással, m: 24,5 cm
11212.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herend jelzéssel áttört kínáló tálca, matricás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm
11213.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, matricás, alján lyukkal, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
11214.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
11215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herend áttört mintás bonbonier, virág plasztikákkal díszítve, masszába nyomott jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5 cm
11216.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi porcelán Hófehérke, kézzel festett, jelzett, korona restaurált, m: 14 cm
11217.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11218.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Szent István plakett. 1988. Biszkvit, jelzett, hibátlan d: 11,5 cm
11219.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi porcelán rózsás gyertyatartó, 1940. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm
11220.

Rufpreis:
6 000 HUF

1930 Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" biszkvit porcelán plakett d: 8 cm
11221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heinrich arany virágmintás süteménykínáló, porcelán, kézzel festett, kis kopással, jelzett, d: 29,5 cm
11222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm
11223.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF