Porzellan

Zahl der Lose: 367

11200.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11201.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

3 db Herendi porcelán Apponyi mintás só-, borsszóró, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm
11202.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagyvárad Herendi porcelán kínáló és tálka Nagyvárad címerével. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm, 11x9 cm
11203.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
11204.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm
11205.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
14

Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm
11206.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11207.

Rufpreis:
12 000 HUF

11208.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11209.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Rotschild mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11210.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Kakas Marci, terv.: Lux Elek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11211.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF