Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864325
11200
443
28000
Herendi tigriskölykök, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, m: 17 cm 2851015
11201
443
Herendi Ludas Matyi, Lux Elek terve alapján, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2921586
11202
443
3 db Herendi porcelán Apponyi mintás só-, borsszóró, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm 2921582
11203
443
Nagyvárad Herendi porcelán kínáló és tálka Nagyvárad címerével. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm, 11x9 cm
2852204
11204
443
Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
2852139
11205
443
11000
Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm 2852207
11206
443
11000
Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm 2881678
11207
443
2856483
11208
443
2915032
11209
443
Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
2915036
11210
443
15000
Herendi Rotschild mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 2917229
11211
443
Herendi Kakas Marci, terv.: Lux Elek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF