Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921410
11187
443
Drasche Don Quijote. terv Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm 2918955
11188
443
Hátfázó nő, régi kínai porcelán szobor, húrjai sérültek, a porcelán rész hibátlan. Masszába pecsételt és festésbe karcolt jelzéssel, 22x19x11 cm 2923104
11189
443
38000
2864369
11191
443
28000
Kína, Qianlong fedeles porcelán váza, szép állapotban, jelzett, m: 32 cm
2864370
11192
443
34000
Kína, Qianlong aranyhal tartó edény, szép állapotban, jelzett, m: 25 cm, d: 31 cm 2840663
11193
443
100000
2824265
11194
443
30000
2904232
11195
443
28000
Epiag 27 darabos, 6 személyes étkészlet, matricás, virágmintás, közte leveskínáló, szószkínáló, pecsenyés tálak, kínálók, jelzéssel, szép állapotban
2902953
11196
443
24000
39 darabos Staffordshire Myotts Country Life angol étkészlet, benne 6 krémleves tányér 6 alátéttel, 8 italos pohár, 8 leveses tányér, 6 nagytányér, 2 köretes tál, 2 pecsenyés tálca, szószkiöntő, jelzéssel, szép állapotban
2918985
11197
443
50000
Herendi lovasfogat mintás dísztál, aranyozott peremrésszel, kézzel festett jelenettel. Masszába nyomott jelzéssel, hibátlan, d: 35 cm 2837359
11198
443
55000
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
2864331
11199
443
Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett: Lux Elek, herendi jelzést nem találtam, apró gyáritűzrepedéssel, m: 21 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF