Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915152
11536
443
Orosz porcelán figurális edény, kínáló. Jelzett, hibátlan 22 cm
2915151
11537
443
Orosz porcelán asztali só- és borsszóró készlet, tálka, össz 4 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2916709
11538
443
Bavaria, indiai kék mintás 6 részes teakínáló, mázalatti kobalt kékkel festett porcelán, jelzett, hibátlan. 2915994
11539
443
2200
Porcelán kutya figura kézzel festett jelzett, hibátlan 14cm
2916010
11540
443
2200
Rimini porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, aranyozott, jelzett, kis kopással 2916017
11541
443
Régi cseh porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 32x22 cm
2916026
11542
443
Antik porcelán gyufatartó. Jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF