Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2919644
11416
443
Hatalmas 21 darabos porcelán virág gyűjtemény, zömmel jelzetlenek, kopások előfordulnak jellegükből adódóan, de összességében szép állapotban, vegyes méret 2919650
11417
443
Nagy méretű porcelán bölény, jelzéssel, m: 24 cm, h: 32 cm 2919819
11418
443
Wedgwood? antik porcelán ékszertartó, madárkapár díszítményes ibolyaváza résszel, finom biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, 9x7x6 cm
2918370
11419
443
I. világháborús porcelán fűszertartó, Paprika felirattal, Ferenc József és II. Vilmos császárt ábrázoló mintával, 1914/15. Jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm 2779709
11420
443
Ukrán figurális porcelán pálinkás palack. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm
2850107
11421
443
Fraureuth porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 9 cn
2778945
11422
443
Polonne ZHK szovjet porcelán szobor, Anya gyermekével, tervező: E. Lipisza, 1970-1980 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
2603027
11423
443
990505
11424
443
2726466
11425
443
2db antik teáscsésze, jelzés nélkül, szép állapotban, egyik brokát arannyal díszítve, feltehetően német.
2733867
11426
443
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással
2644202
11427
443
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF